RYOBI R18ALH-0

Výhody RYOBI R18ALH-0 Prostorové světlo s dvojitým výkonem funguje se všemi 18V akumulátory Ryobi ONE+ nebo se síťovou prodlužovací šnůrou. LED s doživotní životností s...
32 274 Kč

Reflektory

• , zakoupeno v Nářadí rychle

-aku i síťové zapojení
    -působí robustně, zatím mi nespadlo
    -nemám výhrad (snad jen že mi tam chybí stmívač, světlo je příliš silné v menším prostoru)

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Světlo jak ve dne
    • Málo žere na to jak svítí
    • Na baterie i na kabel
    • aku 4AH svítí 4 hodiny
    • spoustu možností zavěšení a natočení světla
    • Akumulátory pasují na další nářadí. Toto je už šestý kus
    • Snad jen nemožnost tlumení světla a dražší aku.
    • Do světla se nekoukejte, dost to bolí :-)

Potřeboval jsem pořádné aku světlo, protože nestíhám. Mám doma spoustu práce, velký pozemek, dům a zvířata. Jelikož v tomto období je hned když přijdu z práce tma. S tímto světlem jsem např natahoval plot, nebo měnil olej u auta venku po tmě. To dříve nebylo možné. Nosil jsem sice čelovku, ale ta moc nesvítí a žere tužkovky. Toto světlo opravdu svítí jako při sluníčku. Velmi doporučuji.
    Na Amazonu se dá sehnat akumulátor za poloviční cenu než u nás, to je bomba. Mám od této značky už šestou věc a je to kvalita, netřeba se jí bát. Akumulátor funguje již šestým rokem.

ONLINESHOP.cz (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi produktu, přejeme pěkný den a budeme se těšit na Vaše další nákupy.
    ONLINESHOP.cz

• , zakoupeno v SMnářadí

• výkon, možnost provozu jak na baterii tak na kabel, možnost různého zavěšení

SMnářadí (prodejce)

Souhlasíme, opravdu univerzální pomocník.

Typ napájení
akumulátorové
Typ žárovky
LED
1.9 kg
Reflektory

Výhody RYOBI R18ALH-0

LED s doživotní životností s výkonem 25W poskytuje světelný tok až 2000 lumenů.

Otáčení čočky o 360°a četné možnosti zavěšení zvyšují univerzálnost.

Kompaktní konstrukce a integrovaná rukojeť pro snadné přenášení a uložení.

Až 240 min. provozu jako akumulátorové světlo.

Dodávka RYOBI R18ALH-0 je bez akumulátoru a nabíječky.

Technické parametry RYOBI R18ALH-0

Napětí: 18V

CCT - korelovaná barevná teplota: 6000 k

CRI - index barevného podání: 74

• Lumens: 2000
  • Hmotnost: 1,9 kg

Jednotlivé stroje 18V aku systému RYOBI One+ se dodávají bez baterky a nabíječky. Ty se kupují samostatně nebo v tzv. výhodných startovacích sadách. S jedinou baterií a nabíječkou tak můžete pohánět libovolný z více než 30 různých modelů nářadí a zahradní techniky systému ONE+. Nekupujete tedy s každým dalším strojem novou baterii a nabíječku, což Vám ušetří nemalé finanční náklady.

• , zakoupeno v Nářadí rychle

• Na baterie i na kabel
    • aku 4AH svítí 4 hodiny
    • spoustu možností zavěšení a natočení světla
    • Akumulátory pasují na další nářadí. Toto je už šestý kus
    • Snad jen nemožnost tlumení světla a dražší aku.
    • Do světla se nekoukejte, dost to bolí :-)

ONLINESHOP.cz (prodejce)

ONLINESHOP.cz

• Velmi univerzální světlo - může stát, nebo být zavěšené a to hned na několika háčcích
    • Lze nastavovat úhel světla
    • Kompatibilní s Ryobi One + systémem
    • 2000 lm rozsvítí velký prostor, při tomto světle se dá bez omezení pracovat
    • Hybridní technologie napájení - kabel nebo baterie (kabel není součástí balení)
    • Pokud se baterie vybije, světlo zhasne, ale lze ještě na omezený čas rozsvítit (hodí se například pro odchod)
    • Pevná konstrukce, precizní zpracování
    • Jen vypnuto/zapnuto - má pouze jednu intenzitu, nelze regulovat svítivost
    • Menší ucho pro přenášení a ještě pouze na jedné straně (pokud světlo přetočíte nemáte za co chytit)

U tohoto světla platí velmi jednoduchá rovnice
    1,5 Ah baterie = 1,5 hodiny světla
    4,0 Ah baterie = 4 hodiny světla
    atd...

Lampa je hodně univerzální a dá se použít jak v garáži, na stavbě nebo na zahradě...

• , zakoupeno v SMnářadí

• výkon, možnost provozu jak na baterii tak na kabel, možnost různého zavěšení

SMnářadí (prodejce)

Souhlasíme, opravdu univerzální pomocník.

• je perfektní
    • se do ní koukneš a minutu nevidíš

Určitě doporučuji koupit!